Restauracje, kawiarnie, hotele

AG FOODS jest wiodącym dostawcą napojów i niepsujących się produktów spożywczych dla branży gastronomicznej. Zwłaszcza w przypadku napojów jesteśmy w stanie spełnić nawet wysokie wymagania w zakresie składu produktu, proporcji składników owocowych i warzywnych, zawartości witamin i minerałów, ale z pewnością także smaku. Nasze produkty można znaleźć w wysokiej jakości stołówkach szkolnych, domach opieki dla osób starszych, stołówkach szpitalnych i innych instytucjach.


Kontaktujte nás
logo
logo
logo
logo
Produkty

Znakomita włoska kawa, pyszne herbaty naszej własnej produkcji, aromatyczne czekolady i dalsze gorące napoje, owocowe koncentraty do sporządzania apetycznych lemoniad domowych. Rozmaity, atrakcyjny sortyment na każdą porę roku.

Technologia

Široká nabídka technologií umožňuje připravit koncept přesně na míru každého zákazníka. Důraz klademe na kvalitu a spolehlivost. Jsme pyšní, že se nám podařilo v oblasti pákových kávovarů a kávových automatů spojit se skutečnými profesionály v oboru, a to značkami Egro, Rancilio, Rex Royal, Bianchi a Lattiz. Jsme také distibutorem automatů na vodu a vodních filtrů ION.

Serwis

Nie kończymy na zaoferowaniu odpowiedniej technologii. Mamy własny, przeszkolony zespół serwisantów. Zapewnimy instalację, pomożemy z ustawieniem, poradzimy w obsłudze a w razie konieczności maszynę naprawimy.

Kontakt

Kłosowska Aneta
Manager ds. rozwoju rynku
+48 510 738 934 aneta.klosowskaagfoods.eu