Rex Royal

Rex Royal
Rex-Royal to renomowana szwajcarska firma o bogatej historii, specjalizująca się w produkcji ekspresów do kawy najwyższej jakości. Ich innowacyjne podejście do projektowania i technologii przekłada się na tworzenie maszyn, które zyskały uznanie wśród profesjonalnych baristów i właścicieli kawiarni na całym świecie. Rex-Royal jest synonimem niezawodności, efektywności oraz niepowtarzalnych doznań kawowych.

AG FOODS Group a.s. ma zaszczyt pełnić rolę wyłącznego dystrybutora ekspresów do kawy Rex-Royal na rynkach czeskim i słowackim. Ich pasja do kawy i wieloletnie doświadczenie w branży zapewniają klientom w tych krajach dostęp do najnowszych i najlepszych produktów Rex-Royal, wraz z doskonałą obsługą i wsparciem technicznym. Połączenie doskonałej jakości Rex-Royal i profesjonalizmu AG FOODS Group a.s. zapewnia niezrównane doznania kawowe dla wszystkich pasjonatów kawy na tych rynkach.
Rex Royal S2

S2 to doskonały ekspres do kawy, spełniający średnie wymagania wydajnościowe, idealny zwłaszcza dla hoteli, restauracji, biur, sal konferencyjnych, sklepów detalicznych, piekarni, lokali gastronomicznych, stacji benzynowych, księgarń i innych miejsc.

Rex Royal S2
Rex Royal S300

Model S300 doskonale spełnia potrzeby nowoczesnej, profesjonalnej gastronomii oraz hotelarstwa. Idealny do zastosowania w restauracjach, biurach, salach konferencyjnych, stacjach benzynowych, stołówkach oraz innych miejscach, gdzie wymagana jest średnia lub wysoka wydajność.

Rex Royal S300
Rex Royal Railway S2

Ekspres Railway S2 został dostosowany do specjalnych potrzeb sektora kolejowego i oferuje standardowe wyposażenie, takie jak rama montażowa, zamykane pojemniki oraz pierścień pozycjonujący kubek, co zapewnia stabilność nawet podczas wyboistej jazdy.

Rex Royal Railway S2

Katalogi Rex Royal

Kontakt

Kłosowska Aneta
Manager ds. rozwoju rynku
+48 510 738 934 aneta.klosowskaagfoods.eu