Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Połącz swą karierę z dynamiczną, międzynarodową spółką handlowo-produkcyjną działającą na rynku od 1990 roku w segmencie napojów rozpuszczalnych.

Poniżej znajdziesz listę aktualnie otwartych rekrutacji. Jeżeli nie widzisz interesującego Cię stanowisko, a chciałbyś z nami pracować, skontaktuj się z nami!

Kontakt:

AG FOODS Group a.s.
Dział Personalny
+48 33 815 80 40 sekretariat.plagfoods.eu

Ochrona danych osobowych

Informacja o ochronie danych osobowych podczas naboru kandydatów drogą elektroniczną.

AG FOODS Sp. z o.o. w pełni respektuje zapisy dotyczące ochrony danych osobowych. Chcielibyśmy poinformować, w jakim stopniu Twoje dane będą przez nas wykorzystywane.

Poprzez przesłanie wypełnionego dokumentu CV do działu personalnego AG FOODS Sp. z o.o. wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych celem uzyskania zatrudnienia na okres nieprzekraczający jednego roku lub do momentu odwołania swojej zgody.

Zakres oświadczenia o ochronie danych osobowych

Niniejsze oświadczenie o ochronie danych osobowych dotyczy wszystkich danych osobowych, które zostały nam przesłane w ramach ubiegania się o zatrudnienie oraz na wszystkie dalsze informace o Twojej osobie zyskane z innego źródła, jak na przykład poprzedni pracodawca, polecenie, firmy dysponujące informacjami o zdolności kredytowej, firmy ochroniarskie oraz dalsze źródła. Podczas naboru pracowników AG FOODS Group a.s. dane te przetwarza, a także aplikację o pracę wraz z danymi przekaże dalszym spółkom w ramach AG FOODS Group a.s. oraz podmiotom zewnętrznym, które współpracują z nami przy naborze pracowników.

Kto ma dostęp do moich danych?

Do danych osobowych dostęp mieć będą wyłącznie naborowi pracownicy AG FOODS Sp. z o.o. (oraz odpowiedni kierownicy działu, którego rekrutacja dotyczy). Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w AG FOODS Group a.s. i nie będą udostępniane stronom trzecim.

Przez jaki okres AG FOODS Sp. z o.o. przechowuje dane osobowe?

Dane osobowe każdego z kandydatów o zatrudnienie będą przechowywane w bazie danych przez okres 12 miesięcy od ostatniej aktualizacji dokonanej przez kandydata. Przy aplikowaniu o pracę możesz dokonać wyboru, jeżeli chcesz, aby po okresie 12 miesięcy od ostatniej aktualizacji pozostawić w bazie swoje dane dla celów dalszych rekrutacji. Swe dane w systemie kandydaci mogą aktualizować według własnej potrzeby.