Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Połącz swą karierę z dynamiczną, międzynarodową spółką handlowo-produkcyjną działającą na rynku od 1990 roku w segmencie napojów rozpuszczalnych.

Poniżej znajdziesz listę aktualnie otwartych rekrutacji. Jeżeli nie widzisz interesującego Cię stanowisko, a chciałbyś z nami pracować, skontaktuj się z nami!

Kontakt:

AG FOODS Group a.s.
Dział Personalny
+48 33 815 80 40 Sekretariat.PLagfoods.eu

Ochrona danych osobowych

Informacja o ochronie danych osobowych podczas naboru kandydatów drogą elektroniczną.

AG FOODS Group a.s. w pełni respektuje zapisy dotyczące ochrony danych osobowych. Chcielibyśmy poinformować, w jakim stopniu Twoje dane będą przez nas wykorzystywane.

Poprzez przesłanie wypełnionego dokumentu CV do działu personalnego AG FOODS Group a.s. wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych celem uzyskania zatrudnienia na okres nieprzekraczający jednego roku lub do momentu odwołania swojej zgody.

Zakres oświadczenia o ochronie danych osobowych

Niniejsze oświadczenie o ochronie danych osobowych dotyczy wszystkich danych osobowych, które zostały nam przesłane w ramach ubiegania się o zatrudnienie oraz na wszystkie dalsze informace o Twojej osobie zyskane z innego źródła, jak na przykład poprzedni pracodawca, polecenie, firmy dysponujące informacjami o zdolności kredytowej, firmy ochroniarskie oraz dalsze źródła. Podczas naboru pracowników AG FOODS Group a.s. dane te przetwarza, a także aplikację o pracę wraz z danymi przekaże dalszym spółkom w ramach AG FOODS Group a.s. oraz podmiotom zewnętrznym, które współpracują z nami przy naborze pracowników.

Kto ma dostęp do moich danych?

Do danych osobowych dostęp mieć będą wyłącznie naborowi pracownicy AG FOODS Group a.s. (oraz odpowiedni kierownicy działu, którego rekrutacja dotyczy). Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w AG FOODS Group a.s. i nie będą udostępniane stronom trzecim.

Przez jaki okres AG FOODS Group a.s. przechowuje dane osobowe?

Dane osobowe każdego z kandydatów o zatrudnienie będą przechowywane w bazie danych przez okres 12 miesięcy od ostatniej aktualizacji dokonanej przez kandydata. Przy aplikowaniu o pracę możesz dokonać wyboru, jeżeli chcesz, aby po okresie 12 miesięcy od ostatniej aktualizacji pozostawić w bazie swoje dane dla celów dalszych rekrutacji. Swe dane w systemie kandydaci mogą aktualizować według własnej potrzeby.