Lokale gastronomiczne

AG FOODS jest wiodącym dostawcą napojów i niepsujących się produktów spożywczych dla branży gastronomicznej. Zwłaszcza w przypadku napojów jesteśmy w stanie spełnić nawet wysokie wymagania w zakresie składu produktu, proporcji składników owocowych i warzywnych, zawartości witamin i minerałów, ale z pewnością także smaku. Nasze produkty można znaleźć w wysokiej jakości stołówkach szkolnych, domach opieki dla osób starszych, stołówkach szpitalnych i innych instytucjach.


Skontaktuj się z nami
logo
logo
logo
logo
Produkty

Herbaty, soki, syropy oraz specjalne napoje ochronne. Nasza oferta jest naprawdę szeroka. Potrafimy rozwinąć napój na miarę złożonych wymogów. Oprócz tego zaopatrujemy również w produkty spożywcze, przetworzone warzywa i owoce oraz dalsze kategorie towarów.

Technologia

Dla każdego typu lokalu potrafimy zapewnić odpowiednią technologię. Ogrzewacze wody, mieszalniki, chłodzące coolbary. Maszyny potrafimy nie tylko zainstalować, ale również pomóc klientowi z jego finansowaniem. Technologię sprzedajemy, wynajmujemy lub oferujemy za darmo przy odbiorach odpowiedniej ilości towarów. Jesteśmy również dystrybutorem dystrybutorów i filtrów do wody ION.

Serwis

Naszym atutem jest wykwalifikowany serwis. Nie kończymy na sprzedaży technologii i dostarczeniu towaru. O maszyny umiemy zadbać , dostarczyć części zamienne i być w stałej dyspozycji. Nasz zespół techników potrafi rozwiązać każdy problem, klient nie musi obawiać się żadnego uchybienia.

Kontakt

Patrycja Hankus
Centrum Obsługi Klienta
+48 690 288 005 patrycja.hankusagfoods.eu