Lokale gastronomiczne

AG FOODS to czołowy dostawca napojów i artykułów spożywczych dla podmiotów żywieniowych. Zwłaszcza w napojach potrafimy spełnić złożone zapytanie pod kątem składu produktu, procentowego stosunku wkładu owocowego i warzywnego, zawartości witamin i składników mineralnych oraz oczywiście smaku. Nasze produkty znajdziesz w szkolnych stołówkach, domach spokojnej starości, szpitalach oraz dalszych instytucjach.
Produkty

Herbaty, soki, syropy oraz specjalne napoje ochronne. Nasza oferta jest naprawdę szeroka. Potrafimy rozwinąć napój na miarę złożonych wymogów. Oprócz tego zaopatrujemy również w produkty spożywcze, przetworzone warzywa i owoce oraz dalsze kategorie towarów.

Technologia

Dla każdego typu lokalu potrafimy zapewnić odpowiednią technologię. Ogrzewacze wody, mieszalniki, chłodzące coolbary. Maszyny potrafimy nie tylko zainstalować, ale również pomóc klientowi z jego finansowaniem. Technologię sprzedajemy, wynajmujemy lub oferujemy za darmo przy odbiorach odpowiedniej ilości towarów.

Serwis

Naszym atutem jest wykwalifikowany serwis. Nie kończymy na sprzedaży technologii i dostarczeniu towaru. O maszyny umiemy zadbać , dostarczyć części zamienne i być w stałej dyspozycji. Nasz zespół techników potrafi rozwiązać każdy problem, klient nie musi obawiać się żadnego uchybienia.

Kontakt

Patrycja Hankus
Centrum Obsługi Klienta
+48 690 288 005 patrycja.hankusagfoods.eu