Restauracje, kawiarnie, hotele

Spółka AG Foods należy do czołowych dostawców profesjonalnego sprzętu kawowego, herbacianych koncepcji oraz szerokiej skali produktów uzupełniających dedykowanych przede wszystkim hotelom, restauracjom, kawiarniom oraz biurom. Priorytetem dla nas jest, aby klienci ponownie wybierali naszą firmę w kwesti produktów i usług, które oferujemy.
Produkty

Znakomita włoska kawa, pyszne herbaty naszej własnej produkcji, aromatyczne czekolady i dalsze gorące napoje, owocowe koncentraty do sporządzania apetycznych lemoniad domowych. Rozmaity, atrakcyjny sortyment na każdą porę roku.

Technologia

Szeroka oferta technologii umożliwia przygotowanie koncepcji tworzonej na miarę każdego z klientów. Kładziemy nacisk na jakość i niezawodność. Jesteśmy dumni, że w obszarze ekspresów kolbowych udało nam się nawiązać współpracę z prawdziwymi specjalistami w tej dziedzinie, czyli markami Rancilio, Egro i Rex Royal.

Serwis

Nie kończymy na zaoferowaniu odpowiedniej technologii. Mamy własny, przeszkolony zespół serwisantów. Zapewnimy instalację, pomożemy z ustawieniem, poradzimy w obsłudze a w razie konieczności maszynę naprawimy.

Kontakt

Kłosowska Aneta
Manager ds. rozwoju rynku
+48 510 738 934 aneta.klosowskaagfoods.eu