Restauracje, kawiarnie, hotele

AG FOODS jest wiodącym dostawcą napojów i niepsujących się produktów spożywczych dla branży gastronomicznej. Zwłaszcza w przypadku napojów jesteśmy w stanie spełnić nawet wysokie wymagania w zakresie składu produktu, proporcji składników owocowych i warzywnych, zawartości witamin i minerałów, ale z pewnością także smaku. Nasze produkty można znaleźć w wysokiej jakości stołówkach szkolnych, domach opieki dla osób starszych, stołówkach szpitalnych i innych instytucjach.


Skontaktuj się z nami
logo
logo
logo
logo
Produkty

Znakomita włoska kawa, pyszne herbaty naszej własnej produkcji, aromatyczne czekolady i dalsze gorące napoje, owocowe koncentraty do sporządzania apetycznych lemoniad domowych. Rozmaity, atrakcyjny sortyment na każdą porę roku.

Technologia

Szeroka gama technologii pozwala nam dostosować koncepcję do potrzeb każdego klienta. Kładziemy nacisk na jakość i niezawodność. Jesteśmy dumni, że nawiązaliśmy współpracę z prawdziwymi profesjonalistami w dziedzinie ekspresów dźwigniowych i ekspresów do kawy, a mianowicie z markami Egro, Rancilio, Rex Royal, Bianchi a Lattiz. Jesteśmy również dystrybutorem dystrybutorów wody i filtrów do wody ION.

Serwis

Nie kończymy na zaoferowaniu odpowiedniej technologii. Mamy własny, przeszkolony zespół serwisantów. Zapewnimy instalację, pomożemy z ustawieniem, poradzimy w obsłudze a w razie konieczności maszynę naprawimy.

Kontakt

Kłosowska Aneta
Manager ds. rozwoju rynku
+48 510 738 934 aneta.klosowskaagfoods.eu