Wartości firmy

Odpowiedzialność

Dotrzymujemy danego słowa. Jesteśmy odpowiedzialni za siebie i swoje otoczenie.

Świadomość celu i zaangażowanie

Wiemy co robimy, dlaczego i dla kogo. I robimy to chętnie.

Etyka

Działamy odpowiedzialnie, otwarcie i uczciwie, nawet gdy nikt nie patrzy.

Współpraca

Słuchamy, szanujemy i wspieramy się wzajemnie. Wzmacniamy środowisko zaufania.

Determinacja

Mamy odwagę do podejmowania zmian. Decyzje podejmujemy rozważnie i we właściwym czasie, w interesie firmy oraz klienta.

Zasady AG FOODS

Jesteśmy niezawodnym partnerem handlowym. Postępujemy etycznie w ramach spółki i poza nią. Nasze zobowiązania i cele pełnimy z naciskiem na współpracę całego zespołu.

Z entuzjazmem opracowujemy oryginalne receptury pamiętając jednocześnie o udoskonalaniu istniejących. Świadomi celów wsłuchujemy się w potrzeby klientów oraz analizujemy trendy, aby być liderem w swojej dziedzinie.

Nieustale śledzimy i analizujemy poziom zadowolenia klientów z jakości naszych usług. Swoim doświadczeniem pomagamy klientom w ich działalności.

Z uwagą i determinacją wybieramy dostawców surowców, towarów, opakowań, materiałów eksploatacyjnych i usług. Regularnie oceniamy poziom współpracy oraz jakość i procesy prudokcji dostarczanego towaru.

Jesteśmy odpowiedzialni za środowisko naturalne. Ograniczamy ilość generowanych odpadów, stosujemy segregację oraz recykling oraz obniżamy zapotrzebowanie energetyczne fabryk.

Tworzymy przyjemne środowisko dla pracowników. Wierzymy, że zmotywowany, wykształcony i zadowolony pracownik chce i potrafi podjąć osobistą obpowiedzialność za wykonywaną pracę.

Poprzez wprowadzanie nowych reguł kontroli zwiększamy jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów. Przestrzegamy wprowadzonych procesów oraz w sposób odpowiedzialny współpracujemy pod kątem ich udoskonalania.

Jakość produktów i usług stanowi odpowiedzialność wszystkich pracowników spółki w ich codziennej pracy. Respektujemy przepisy prawne oraz ustanowione wytyczne IFS.