Wartości firmy

Odpowiedzialność

Dotrzymujemy tego, co obiecujemy. Jesteśmy odpowiedzialni przed sobą i przed tymi, którzy nas otaczają.

Świadomość celu i zaangażowanie

Wiemy, co robimy, po co to robimy i dla kogo. I uwielbiamy to robić.

Etyka

Działamy grzecznie, otwarcie i sprawiedliwie, nawet gdy nikt nie patrzy.

Współpraca

Słuchamy, szanujemy, wspieramy. To sprzyja budowaniu atmosfery zaufania.

Determinacja

Mamy odwagę, by się zmienić. Podejmujemy świadome decyzje we właściwym czasie w interesie firmy i klienta.

Zasady AG FOODS

Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym. Działamy etycznie wewnątrz i na zewnątrz firmy. Realizujemy nasze zobowiązania i cele z naciskiem na pracę zespołową .

Z pasją opracowujemy oryginalne i ulepszamy istniejące przepisy dla naszych klientów. Celowo poznajemy ich potrzeby i śledzimy trendy, aby być liderem w naszej branży.

Stale monitorujemy i oceniamy poziom zadowolenia klientów z jakości naszych usług. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, aby pomóc klientom w ich biznesie.

Naszych dostawców surowców, towarów, opakowań, materiałów eksploatacyjnych i usług wybieramy z rozwagą i determinacją. Regularnie oceniamy poziom współpracy i procesów produkcyjnych oraz jakość dostarczanych towarów.

Jesteśmy odpowiedzialni za środowisko. Zapobiegamy powstawaniu odpadów, zapewniamy sortowanie, recykling i zmniejszamy zużycie energii w naszych działaniach.

Tworzymy sprawę pozytywne środowisko dla naszych pracowników. Wierzymy, że zmotywowany, wykształcony i zadowolony pracownik chce i potrafi wziąć osobistą odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

Stosując nowe procedury kontrolne, poprawiamy jakość, zdrowie i bezpieczeństwo naszych produktów. Szanujemy obowiązujące procesy i jesteśmy odpowiedzialni za ich ciągłe doskonalenie.

Za jakość produktów i usług odpowiadają wszyscy pracownicy firmy w swoich codziennych działaniach. Zobowiązujemy się do spełniania wymogów legislacyjnych i przestrzegania ustalonych zasad IFS.



Formularz platformy Nie zostaw tego tak (NNTB) jest tutaj dla każdego, kto chce ostrzec kierownictwo AG FOODS o praktykach korupcyjnych, problemach w miejscu pracy lub o swoich życzeniach, które służyłyby do wzmocnienia naszych wartości i poprawy kultury korporacyjnej.

Dostęp przez ten link na stronę jest anonimowo szyfrowany, ale możesz również skorzystać z formularza bezpośrednio na stronie www.nntb.cz. Po wejściu na nią, kliknij “Oznameni” z symbolem dymka obok w prawej górnej części strony, a następnie wybierz “My organisation” i użyj kodu dostępu abmyq6u84x. Po zapisaniu anonimowego zgłoszenia, generowany jest klucz bezpieczeństwa - zapisz go. Będzie Ci on potrzebny aby sprawdzić status powiadomienia po zalogowaniu używając ww. kodu dostępu. Możliwe jest następnie wejście na czat i zapoznanie się z odpowiedzią na nasze zgłoszenie. Do wszystkich powiadomień i sugestii ma dostęp Dyrektor HR, która odpowie na zgłoszenie. Następnie sama zajmie sie sprawą lub przekaże wniosek odpowiednim osobom (kierownictwo, prawnik, rozmowa z konkretnym pracownikiem...).