Bianchi

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Bianchi, włoski producent ekspresów do kawy i automatów vendingowych, szczyci się eleganckim wzornictwem i wysoką jakością produktów, które zdobyły uznanie na całym świecie.

AG FOODS Group a.s. ma przyjemność być głównym dystrybutorem ekspresów do kawy i automatów vendingowych Bianchi na rynkach czeskim i słowackim. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz pasji do kawy, zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowszych i najwyższej jakości produktów Bianchi. Połączenie renomy marki Bianchi z naszym doświadczeniem i obsługą gwarantuje miłośnikom kawy niezapomniane doznania zarówno w ulubionych kawiarniach i restauracjach, jak i w automatycznych dystrybutorach w miejscach publicznych.
Ekspresy do kawy

Ekspresy stołowe w wersji kompaktowej, wyposażone w opcję podstawy, zostały stworzone z myślą o zapewnieniu doskonałych doznań kawowych, nawet przy ograniczonej przestrzeni. Działają przeważnie w pełni automatycznie, oferując szeroki wybór napojów kawowych, takich jak espresso, cappuccino, latte i inne. Wyposażone w zaawansowaną technologię, pozwalają one dostosować moc i smak kawy do indywidualnych preferencji użytkownika. Ich elegancki i nowoczesny design sprawia, że doskonale komponują się z każdym wnętrzem.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Automaty vendingowe

Automaty vendingowe to w pełni zautomatyzowane urządzenia przeznaczone do dystrybucji szerokiej gamy napojów, w tym cappuccino, latte, lecz także różnego rodzaju przekąsek, takich jak kanapki, bajgle czy słodycze. Zostały one zaprojektowane z myślą o prostocie obsługi i szybkości wydawania. Nowością są automaty phygital, łączące fizyczny świat vendingu z technologią cyfrową, tworząc "phygital" (ang. physical + digital).

Lattiz - dokonalá mléčná pěna

Katalogi Bianchi

Kontakt

Kłosowska Aneta
Manager ds. rozwoju rynku
+48 510 738 934 aneta.klosowskaagfoods.eu