Dozownik wody ION

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Natural Choice Corporation jest głównym projektantem, producentem i dystrybutorem dozowników wody ION, bezbutlowych chłodziarek do wody i urządzeń filtrujących. Innowacyjne podejście i technologie, takie jak opatentowany projekt InstaChill oraz produkt ION Drinking Water, podkreślają zaangażowanie firmy ION w jakość oraz poprawę postrzegania standardu wody przez ludzi.

AG FOODS Group a.s. z dumą pełni rolę dystrybutora produktów marki ION na rynkach czeskim i słowackim. Dodatkowo zapewniamy serwis wszystkich urządzeń ION, gwarantując naszym klientom kompleksowe wsparcie techniczne.
Dozownik wody ION

Dozownik wody ION to praktyczne urządzenie umożliwiające łatwy dostęp do różnych rodzajów wody - zimnej, gorącej, w temperaturze pokojowej, gazowanej lub niegazowanej. Zaprojektowany tak, by zmieścić się na większości biurek, co czyni go idealnym wyborem dla miejsc pracy o ograniczonej przestrzeni. Dodatkowo, można go wyposażyć w filtr CarbonPlus, który poprawia jakość wody, usuwając chlor, nieprzyjemny zapach i smak.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Filtry do wody

Filtr CarbonPlus od Natural Choice Corporation gwarantuje czystą i pyszną wodę we wszystkich dystrybutorach wody ION. Wykonany z węgla kokosowego, filtr skutecznie usuwa chlor, nieprzyjemny smak i zapach, zachowując przy tym drobny rozmiar filtra do 0,5 mikrona. Wymiana filtrów jest łatwa i nie wymaga skomplikowanych narzędzi ani przerywania dopływu wody.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna

Broszura ION

Kontakt

Kłosowska Aneta
Manager ds. rozwoju rynku
+48 510 738 934 aneta.klosowskaagfoods.eu