Lattiz

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
AG Foods przedstawia spieniacz do mleka Lattiz. Rewolucyjny pomocnik w przygotowywaniu mlecznej pianki. Profesjonalny spieniacz do mleka Lattiz zapewnia szybkość i niezmiennie najlepsze rezultaty. Pozwól nam zaprezentować system Latizz i przekonaj się sam.
Doskonały smak

Dzięki unikalnemu, opatentowanemu systemowi Lattiz, każdy może teraz stworzyć idealną piankę mleczną, niczym doświadczony barista. Gwarancja niezmiennie idealnego smaku pianki z prawdziwego mleka, nie do rozpoznania, że została przygotowana przez elektryczny spieniacz.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Stała jakość

Kolejnym atutem systemu Lattiz jest spójność jakości uzyskiwanej pianki mlecznej, która niezmiennie pozostaje na tak samo wysokim poziomie, bez względu na to, kto obsługuje urządzenie. Nie ma potrzeby przeprowadzania skomplikowanych szkoleń dla nowych pracowników ani stosowania różnych procedur przygotowywania dla poszczególnych użytkowników. Wystarczy jedynie nacisnąć przycisk spieniacza, by otrzymać doskonały rezultat.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Oszczędność czasu

Idealna mleczna pianka w kilka sekund. Profesjonalny spieniacz do mleka Lattiz czyści się sam. Twoi operatorzy będą zwolnieni ze żmudnego procesu przygotowywania pianki mlecznej, pozwalając im skoncentrować się na innych zadaniach, co z kolei przyczyni się do zachowania wysokiej jakości świadczonych usług.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna

Jak działa LATTIZ

 • Użytkownik wybiera rodzaj napoju, do którego potrzebuje mlecznej pianki lub mleka. Maszyna zajmie się resztą.
 • Mleczną piankę można przelać bezpośrednio do filiżanki lub do dowolnego czajniczka. W ten sposób można pracować nad Latte art.
 • Urządzenie jest wypełnione specjalnym Bag-in-Box od producenta, który zawiera przetworzone mleko.
 • Nie musicie się o nic martwić. System automatycznie zna partię i okres przydatności wkładu na podstawie kodu.
 • Koszt wytworzenia gotowego napoju jest porównywalny z kosztem klasycznego spieniania mleka przez baristę.
 • Lattiz to idealne rozwiązanie dla większych zakładów, w których istnieje potrzeba zwiększenia szybkości wydawania napojów, lub standaryzacji jakości.
 • Kontakt

  Kłosowska Aneta
  Manager ds. rozwoju rynku
  +48 510 738 934 aneta.klosowskaagfoods.eu