Herbaty

Unikalne mieszanki herbat. Nasze produktowe portfolio tworzą owocowe, ziołowe i tradycyjne herbaty klasy premium. Produkujemy tradycyjne, porcjowane herbaty, herbaty sypane oraz kasetki prezentowe.

Cechą charakterystyczną marki Biogena są rozmaite kombinacje ziół i owoców, intensywny aromat i delikatny smak. Ponadto cechuje się atrakcyjnym opakowaniem, za które otrzymaliśmy nagrodę "Opakowanie roku".

Najbardziej znane serie - Biogena Majestic oraz Fantastic są dedykowane końcowym konsumentom, znajdziecie je na sklepowych półkach, w dyskontach oraz w e-shopie. Biogena Organic należy do grupy BIO herbat sypanych. Oferujemy również ulubione warianty herbat Gunpowder, Sencha, Matcha oraz dalsze. Seria Camellia Tea w kilkunastu wariantach dedykowana jest wyłącznie do kawiarni, restauracji i hoteli.

AG to seria herbat dedykowanych do żywieniia zbiorowego. Są to specjalne herbatki do sporządzania napoju w większej objętości. AG PRO to seria rozpuszczalnych herbatek do stosowania w maszynach vendingowych. Są nie tylko smaczne, ale spełniają wszystkie kryteria do stosowania w nowoczesnych automatach (sypkość, granulacja, objętość).