Automaty napojowe i snacki

Celem AG FOODS jest dostarczyć do segmentu vendingu niezbędne innowacje, które umożliwiają operatorom nieprzerwany rozwój portfolio oraz zwiększenie atrakcyjności i jakości oferowanych produktów. Operatorom oferujemy kompleksowe rozwiązania, zawsze na najwyższym możliwym poziomie jakości produków i usług.


Skontaktuj się z nami
logo
logo
logo
logo
Produkty

Możesz zaufać jakości naszych produktów. Dział rozwoju i produkcji jest ukierunkowany na potrzeby naszych klientów oraz aktualne trendy rynkowe tak, abyśmy potrafili zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się nie tylko produkcją napojowego sortymentu ale również snaków i napojów kategorii "ready to drink". Częścią oferty stanowią również kubki i mieszadełka.

Technologia

Już od 2010 roku oferujemy naszym klientom w wybranych krajach Europy profesjonalne maszyny vendingowe marki Bianchi, wraz z częściami zamiennymi.

Serwis

Oferujemy kompletne ustawienie wybranej maszyny w oparciu o założenia operatora oraz przeszkolenie techników odpowiedzialnych za ich obsługę. Na tym nie koniec - dzięki dostępności do szerogiej gamy części zamiennych oraz najlepiej zorientowanemu zespołowi serwisantów, jesteśmy w stanie pomóc w serwisie praktycznie każdej maszyny vendingowej.

Kontakt

Izabela Wejtko
Specjalista ds. Rynku Vending
+48 693 050 809 vending.plagfoods.eu
Piotr Kozieł
Manager ds. rozwoju rynku
+48 691 870 691 piotr.kozielagfoods.eu
Roman Bronisz
Specjalista ds. obsługi klienta linii vending
+48 603 158 050 warszawaagfoods.eu
Mirosław Laban
Manager ds. rozwoju rynku
+48 695 675 222 horeca.plagfoods.eu