AG PRO logo

Gama profesjonalnych produktów przeznaczonych do stosowania w automatach napojowych.

Nasze trzydziestoletnie doświadczenie i ciągły rozwój stanowią bazę wysokiej jakości, gustownie i technologicznie dopracowanych produktów oraz możliwości elastycznego reagowania na aktualne trendy rynkowe. Vending się zmienia i jeśli zdecydowałeś się na biznes w tym segmencie, będziemy Twoim niezawodnym partnerem.

„Wszystko, co robimy, robimy z pasją” to nasze motto, którego nigdy się nie wstydzimy. Nasze mieszanki są wyjątkowe i niepowtarzalne nie tylko ze względu na ich profesjonalne właściwości, takie jak minimalna pylistość i lepkość wewnątrz automatu, ale także dzięki delikatnym smakom, które obalają mity o napojach z automatu.

Nasz zespół rozwojowy, ręką w rękę idzie w parze z postępem. Coraz bardziej wymagający klienci są naszą motywacją i posuwają nas dalej do przodu. Dzięki temu jesteśmy jednym z czołowych dostawców dla operatorów vendingowych, którym zapewniamy pełną obsługę.

Kde koupit tyto výrobky?

Nasza firma jest solidnym partnerem także dlatego, że również my wybieramy pośród najlepszych. Naszym klientom oferujemy profesjonalne automaty Bianchi wraz z serwisem i częściami zamiennymi. Tikaro.cz

Obalamy stereotypy i mity dotyczące napojów z automatów. Niezależnie od tego, czy klient wciśnie guzik z czekoladą, zupą, cappuccino czy kawą z mlekiem, nasze mieszanki zawsze są gwarantem wybornego smaku dostępnego w kilka sekund. kontakty