AG Foods logo

Stworzona naturą. Biogena to firma ukierunkowana na produkcję wysokiej jakości owocowych, ziołowych oraz tradycyjnych herbat w oparciu o własne receptury, z wykorzystaniem najlepszych surowców z całego świata. W naszym portfolio oprócz herbatek dla odbiorców końcowych i placówek gastronomicznych znajdziesz również syropy i koncentraty owocowe.

Firma została założona w 1995 roku. Herbatki oraz syropy marki Biogena dostępne są dla klientów na rynkach: polskim, czeskim, węgierskim i słowackim.

Nasze herbaty to niepowtarzalny smak wyjątkowych kombinacji, bogactwo kolorów i odwaga, by zawsze spróbować czegoś nowego. Składniki użyte do ich wykonania pochodzą zarówno od lokalnych dostawców, jak również odległych, orientalnych i egzotycznych krain.

Biogena posiada kompleksową ofertę dla odbiorców z branży HORECA, ofertę dla hurtowni, a od niedawna również ofertę dla partnerów detalicznych. Nasze rozwiązania idą w parze ze wsparciem marketingowym.

Dla partnerów z branży HORECA posiadamy dedykowaną markę herbatek CAMELLIA TEA, która dedykowana jest wyłącznie hotelom i restauracjom.

Niezależnie od tego, czy otwierasz kawiarnię, kwiaciarnię, salon kosmetyczny czy hurtownię z napojami, Biogena zawsze znajdzie dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.